Keto ciastka

Marka Frank&Oli przoduje w propagowaniu zdrowego, zbilansowanego żywienia,  dlatego w serii miękkich ciasteczek nie mogło zabraknąć ciastek keto! Wśród asortymentu znajdują się różnorodne smaki z dodatkiem pełnowartościowych minerałów, witamin i błonnika. Nie znajdziesz tu oleju palmowego, konserwantów i ulepszaczy – dlatego tradycyjne przekąski nie mają szans konkurować z naszymi keto ciastkami.

Ponadto dbamy o najwyższą jakość produkcji i składu, dzięki czemu ciastka są źródłem naturalnego żelaza i potasu. Dzięki wyraźnemu i precyzyjnemu oznakowaniu każdego produktu – składu, kaloryczności i potencjalnych alergenów – możesz swobodnie wybierać wariant, który nie spowoduje alergicznej reakcji i nie przekroczy Twojego dziennego przydziału kalorii.

Dla kogo keto ciastka?

Frank&Oli ciastka keto dedykuje nie tylko osobom na diecie ketogenicznej. Z licznych zalet składu naszych keto ciasteczek mogą skorzystać również osoby:

     Zmagające się z cukrzycą – ciastka nie zawierają cukru, dzięki czemu diabetycy stale monitorujący glukozę we krwi, mogą cieszyć się słodkim smakiem bez uszczerbku na zdrowiu.

     Będące na diecie niskowęglowodanowej lub przestrzegające diety o niskim indeksie glikemicznym.

     Z nietolerancją glutenu – keto ciastka nie zawierają glutenu, więc nie ma ryzyka wystąpienia trudności trawiennych.   

Wśród grupy docelowej znajdą się także entuzjaści zdrowego stylu życia oraz sportowcy, którzy starają się zachować niski poziom węglowodanów. Ale ciastka keto są też doskonałą pomocą w utrzymaniu odpowiedniego poziomu energii przez cały dzień, dostarczając organizmowi odpowiednią porcję tłuszczy, będących w tym wypadku „paliwem napędowym”.  

Pierwszy krok do zdrowego odżywiania

Keto ciastka pomogą również rozpocząć przygodę ze zdrowym stylem życia i ograniczeniem w diecie produktów przetworzonych. Są smaczne, miękkie i przeczą założeniu, że coś może być zdrowe, albo smaczne – nasze ciasteczka udowadniają, że można połączyć te dwie cechy, osiągając idealną równowagę! Przekonaj się, że zdrowe odżywianie nie jest wyzwaniem, a przyjemnością, której towarzyszy słodki smak.