Inspiruje nas zdrowie i równowaga dla organizmu. W nasze produkty wkładamy całe serce i najlepsze składniki. Naszym wspólnym celem jest troska o zdrowie, formę i dobre samopoczucie!

Wierzymy, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a nasze działania mogą mieć wpływ nie tylko na nas, ale i cały otaczający nas świat. Dlatego budując markę Frank&Oli stworzyliśmy firmę, w której wszyscy będą mogli się czuć dobrze - rozwijać siebie, swoje ciało i umysł.

Naszym wspólnym celem jest troska o zdrowie, formę i dobre samopoczucie. Ich podstawą jest zbilansowana żywność, którą sami chcemy jeść. Naszą filozofię tworzenia produktów nazywamy kompletną „have it all”, czyli taką, zgodnie z którą jeden produkt oferuje całe mnóstwo wartości.

Jesteśmy Frank & Oli – dołącz do nas w dążeniu do zdrowszego stylu życia i bardziej zrównoważonego świata. Jak to robimy?

Po pierwsze pasja i zaangażowanie: Naszą siłą napędową jest zamiłowanie do zdrowia, sportu i słodkości. Wszystko, co robimy, robimy z pełnym zaangażowaniem, wierząc, że nasze produkty mogą wpływać na jakość życia ludzi.

Po drugie jakość i autentyczność: Stawiamy na najwyższą jakość składników, co gwarantuje ich autentyczny smak i bogactwo wartości odżywczych.

Po trzecie zdrowie i dobrostan: Zdrowie jest najważniejsze! Dlatego tworzymy produkty, które nie tylko smakują, ale przede wszystkim dostarczają organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

Po czwarte innowacja i kreatywność: Nie boimy się eksperymentować. Ciągle poszukujemy nowych smaków i kombinacji, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna.

Po piąte zrównoważony rozwój: Dbamy o środowisko i tam gdzie to możliwe wprowadzamy rozwiązania mające na celu zmniejszenie śladu węglowego, a surowce pozyskujemy od zaufanych dostawców którym tak jak nam przyświeca idea dążenia do zero waist, recyclable packaging i green Energy.

Po szóste społeczność i współpraca: Cenimy relacje z naszymi klientami i partnerami. Uważamy, że razem możemy osiągnąć więcej i zmieniać świat na lepsze.

Frank & oli
warto nas poznać

Idealnie skomponowane,
pełne bogactwa smaku i właściwości,
po prostu wyjątkowe.

Więcej o nas